KONST / Litografier / Färglitografi 8963013
nr 896 3013
Färglitografi
signerad, -92, 104/110, motivet: 15x28
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 maj 2014
kl 20:36:52
100 kr
250 kr
350 kr
450 kr
600 kr